Podpůrné skupiny

Zde naleznete srazy podpůrných skupin. Jak již bylo zmíněno, v České republice funguje podpůrná skupina v Brně pod vedením autora těchto stránek, nově zniká skupina v Praze, o které se dozvíte více na fóru.

Srazy jsou určeny všem, kteří mají chuť se o paruréze dozvědět nové informace. Pro ty, kterým se už delší dobu nedaří úspěšně čelit tomuto problému a vysiluje je neustálé přemýšlení a nejistota, která je každým dnem provází. Fungující podpůrné skupiny vám pomohou problém lépe překonat a vydat se tou správnou cestou. Pokud máte zájem účastnit se srazu, pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , nebo se zaregistrujte do fóra a zapište se na nejbližší termín.

Nejbližší termín:

Více na fóru


Již proběhlé srazy:

Brno 18.8.2012 - Sraz příroda - Technologický park
Brno 18.7.2012 - Sraz příroda - Líšeň
Brno 23.6.2012 - Sraz příroda - Pálava
Brno 16.5.2012 - Sraz příroda - Letov​ická-Řečkovic
Brno 25.4.2012 - Přírodní sraz
Brno 25.2.2012 - Sraz pro nováčky
Brno 19.1.2012 - Sraz zaměřený na expozice
Brno 6.12.2011 - Sraz zaměřený na expozice
Brno 26.11.2011 - Klasický sraz
Brno 15.10.2011 - Klasický sraz
Brno 6.9.2011 - Sraz příroda
Brno 27.8.2011 - Klasický sraz
Brno 6.8.2011 - Klasický sraz
Brno 25.6.2010 - Klasický sraz
Brno 2.4.2010 - První jarní sraz
Brno 18.12.2010 - Předvánoční sraz
Brno 20.11.2010 - Sraz paruretiků

Upozornění: Většina odkazů vede přímo na fórum, kde je nutná pro prohlížení příspěvků registrace. 


 

Názory zúčastněných:

Ladislav 56 let:

Milí pardálové z parádní party paruretiků,
srdečně Vás všechny zdravím a především dík za to, že existujete, že už na tu fobii nejsem sám. O tom jsem vždy snil, setkat se s někým, kdo s tím problémem taky bojuje. Hlavně smekám před šéfem Honzou, který tyhle stránky zrealizoval a věnoval jim tolik svýho času.

Sraz se mi velice líbil, ten blok mi sice stále zůstává, ale co je pro mě důležité, tak ta psychická vzpruha je hlavně v tom, že už bych to asi dokázal někomu na sebe prozradit a nepřipadal bych si jako hromádka neštěstí.

Nedávno jsem zkoušel trénovat v Kauflandu - sice klasika - když tam někdo byl, tak mi to nešlo, ale jak odešel, tak se to spustilo, ale co bylo hlavní - vidím zlepšení v tom, že už nemám tak nastražené uši jestli někdo jde nebo ne a i kdyby přišel, budu si tam klidně stát dál. Taky ty příchody k pisoárům jsou pro mě alespoň jaksi radostnější. Včera jsem se šel schválně jen vymočit tady do hospody, kam jsem chodíval na pivo. Močil tam zrovna jeden kámoš, nešlo mi to, ale bral jsem to normálně. Čekal pak na mě na chodbě a podařilo se mi normálně vymočit i když teda s podporou zvukové kulisy (spláchnutí). To se mi dříve absolutně nepovedlo. Asi mu to o sobě brzy řeknu a pokusím se ho získat ke spolupráci.

Takže kluci, já Vám moc děkuji za spolupráci a podporu, Lubanovi, že to se mnou vydržel tak dlouho na pisoárech a nezprdnul mě, když jsem tam tahal rozumy z místních borců o paruréze, Jirkovi, že mě vyslechl, když jsem se potřeboval tolik vykecat a Honzovi, že mě neposlal šupem domů za narušování organizace. Mám radost, že děláte pokroky a jestli mě ještě pozvete na nějakou akci, budu velmi rád.


S pozdravem " Ať žijou naše pisoárky ! " Láďa


Kdo nemá odvahu nebo se necítí přijít přímo na sraz, kde nás bývá více, může se semnou domluvit na individuálním setkání. Nebojte se napsat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , nebudete první ani poslední :).

Na všechny zájemce se těším.

Honza

Přihlášení

Novinky

Anketa

Závěrečná práce po stránce přínosu

Líbí se mi, je pro mě přínosná
(72.2%)
Líbí se mi, ale je pro mě příliš odborná
(5.6%)
Je dobrá, ale přivítal bych spíše příručku, která by popisovala léčbu
(11.1%)
Je ucházející, většinu informací už ale znám
(5.6%)
Příliš se mi nelíbí, nepřináší nic nového
(0%)
Nelíbí se mi
(5.6%)
Celkem hlasů: 18
Hlasování v této anketě již bylo ukončeno.
Ukázat podrobnosti
© Stydlivy-mechyr.cz 2010 - 2013
Tvorba webových stránek vddesign.cz / Design: Němec webdesign Kvízy